BİZ KİMİZ?

DEĞİŞİM FİTNESS

Değişim Fitness Sağlıklı Yaşam Merkezi yaklaşık 10 yıldır sektöre öncülük etmektedir.

Değişim Fitness Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak TÜRKİYE'de bir ilk'e imza atarak patenti bize ait olan SPORTİF CHECK-UP hizmetiyle gelen üyelerimizi 12 Ayrı testten geçirerek spor yaptırmayı amaçlayarak, tamamen sonuç odaklı ve garantili hizmet vermekteyiz.

1 Ay da 6 kilo verdiriyoruz ve aldırıyoruz sloganı ile yolan çıkan Değişim Fitness fazla kilolarını veremeyen yüzlerce üyemizin fazla kilolarından kurtarmış, sağlıklı kilo alamayan yüzlerce üyemizin kilo almasını sağlamıştır.

Siz değerli üyelerimizin yüzlerindeki mutlu bir tebessümün vermiş olduğu kıvılcımla birlikte günden güne büyüyor ve sizler için hizmet vermekten gurur duyuyoruz.

Bire bir çalışmayı benimseyerek tamamen sonuç odaklı çalışan sistemimiz sayesinde her bir üyemize alanında uzman eğitmenlerimiz 60 dakika süresince sadece üyemiz ile ilgilenip moral motivasyon ve kendini inandırma konusunda yaşam koçluğu yapmaktadır.

Ayrıca düzenli aralıklarla yağ ve kas ölçümlerinizi alarak diyetisyen eşliğinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Değişim Fitness ailesi olarak sizleri sağlıklı zayıflama ve kilo alma merkezimizde ağırlamaktan gurur duyarız.

BİZİ NEDEN TERCİH ETMELİSİNİZ...

TÜM ÜYELER İLK GÜNDEN SONRA 15 GÜN ARAYLA SPORTİF CHECK-UP DAHİL OLUR.BU SAYEDE SÜREKLİ GELİŞİMİ GÖRMÜŞ OLURSUNUZ.

ÜYELERE ÖZEL EĞİTMEN SAYESİNDE ANTRENMAN YAPMAYI VE BESLENMEYİ ÖGRENMİŞ OLURSUNUZ.

GÜN İÇERİSİNDE ACİL DURUMLARDA EĞİTMENE VE DİYETİYENE ONLİNE OLARAK ULAŞMANIZ MÜMKÜN.

TEST SONUÇLARINIZI DEVAMLI SİZLER YERİNE DOSYALIYORUZ.

HER ÜYE SONUÇ KARNESİ ALIYOR OLMASI.

DEĞİŞİMİN HER HAFTA GÖZLE GÖRÜLÜR FARKI GÖRÜYOR OLMANIZ

SİZE ÖZEL SAATLER

SİZEL ÖZEL BESLENME PROGRAMI

SİZE ÖZEL ANTRENMAN PRIGRAMI

EĞİTMENLERİN CV LERİ VE TÜRKİYE DE İLK DEFA UYGULANA SPORTİF CHECK-UP SİSTEMİNE DAHİL OLMANIZ.

EĞİTMEN SEÇERKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

Türkiye’de ve fitness sektörünün çok fazla gelişmediği ülkelerde antrenörlük eğitimleri maalesef yeterli değil. 1500tl karşılığında 10 günlük bir eğitimle 1.kademe antrenörlük belgesi alınabiliyor ve bu kişiler kurumsal spor salonlarında rahatlıkla çalışabiliyorlar. Tabi bazı antrenör arkadaşları tenzih ederim, kendilerini hâlâ geliştirip işlerini layığıyla yapıyorlar. Neyse asıl konumuza dönecek olursak… Spor salonlarında genellikle yeni gelen üyeye bir program verilir, hareketler gösterilir ve kişiler aylarca kendi kendilerine aynı programı uygularlar. Yine bazı antrenör arkadaşları ve spor salonu yöneticilerini tenzih ederim. Paranız varsa şanslısınız, kişisel antrenör (personal trainer) ile çalışmak isterseniz işler tersine döner. Kişisel antrenör sizi vezir de eder rezil de… Fitness sektörü her geçen gün büyüyor ve sosyal medyada, orada burada personal trainerlar türedi. 1 ay spor yapan herkes kendini eğitmen ilan edebiliyor. Peki kişisel antrenör seçiminde nelere dikkat edilmeli?

• Eğer eğitmen idman boyunca tek bir not bile almıyor ise, bundan 1 ay önceki kuvvetiniz ya da dayanıklılığınız ile şimdiki durumunuz arasındaki farkı size nasıl gösterecek?
• Sizi çalıştırmaktan sıkılmaması lazım. Antrenör ve müşteri ilişkisinden ziyade arkadaş ilişkisini size hissettirmeli.
• Antrenman programını kendine yakın hissettiği hareketleri ekleyerek oluşturmamalı. Postür analizinizi yaparak vücudunuzun eksik bölgelerine yönelik program oluşturmalı.
• Antrenman esnasında hareketi doğru yapıp yapmadığınızı, set ve tekrar sayılarınızı takip etmeli. Hareketleri doğru açıda yapmadığınızda veya ağırlıkları yanlış tuttuğunuzda sizi hemen düzeltmeli.
• Antrenman esnasında alakasız konulardan bahsedip konsantrasyonunuzu dağıtması… Sohbet etmek için değil, faydalı egzersiz yapmak için para veriyorsunuz!
• Siz antrenman yaparken telefonuyla ilgilenmesi, gelen aramalara cevap vermesi, mesajlaşması antrenmanın kalitesizliğini gösterir.
• ‘’Hocanın dediğini yap, yaptığını yapma’’ deyiminin arkasına saklanması… Her eğitmen bir vücut şampiyonu gibi görünecek değildir. Ancak çok zayıf, çok kilolu veya kambur sırtlı bir eğitmenle de çalışmamalısınız. ‘’Kelin ilacı olsa başına sürer!’’
• Fitness veya beslenme konularında bir soru sorduğunuzda bilmediği hâlde cevap vermeye çalışıyorsa hiç dinlemeyin bile. Bilmediğini evelemesinden gevelemesinden anlarsınız zaten. ‘’Bilmemek değil, öğrenmemek ayıp!’’
• Ufkunu ve bilgisini geliştirmek için eğitimlere gitmemesi. Egzersiz bilimi, sürekli hızlanan bir ivmeyle değişiyor. Haftada olmasa bile en az ayda birkaç saatini anatomi, fizyoloji, program dizaynı, esneklik, hipertrofi, kuvvet, sürat gibi konularda kendini geliştirmek için harcamayan bir eğitmen, sizin zamanınızı ve paranızı boşa harcamaktadır!
• Size asker muamelesi yapmaması lazım. Çok zorlandığınız hareketlerde devam etmeniz için baskı kurmamalı, size daha şefkatli davranmalı. Kısacası kendi egosunu sizin üzerinizde tatmin etmemeli.

1 AYDA İSTER 6 KİLO VER - İSTER AL
KARAR SENİN...

DETAYLI BİLGİ