Herkesin bir hikayesi vardır. Bizimkisi ise 05.06.2015 tarihinde başladı. Bu hikayenin adı da DEĞİŞİM FİTNESS oldu. Herkesin hayatında birer DEĞİŞİM hikayesi vardır. Bizde kendi üstümüze düşen değişimlere vesile olalım istedik. İşletmeciliğini Erkan YILMAZ’ın ve Serkan YILMAZ’ın üstlendiği kulübümüz kısa sürede profesyonel bir çalışmayla ismini gerek BAŞAKŞEHİR gerekse SOSYAL medya da adını başarıyla duyurmayı bildi.

       Gelen üyelerimizi güleryüzle karşılayıp ,onların her geçen gün daha iyi ve daha profesyonel hizmet almaları için kendimizi sürekli geliştirmeye devam ediyoruz . Bu sürede farkettik ki bizim bu başarıyı ve memnuniyeti daha büyük bir alanda daha büyük bir kesime ulaştırmamız lazım. Bunun için de ekibimizi genişleterek ,çalışma saatlerimizi arttırarak daha fazla insana hizmet vermeyi istiyoruz.

         Bizler akademisyen kimliklerimizle , var olan tecrübelerimizle üyelerin ihtiyaç analizleri yaparak eksik olan kısımlara çözüm üretip onların hedeflerine ulaştırırken daha sağlıklı ve bilinçli bir üye portföyü oluşturmayı hedefliyoruz.

        Son olarak, bizler sizlere uzak değiliz , işimizin başındayız. Her türlü öneri ve şikayetleri dikkate alacağız. Eğer ki DEĞİŞİMİN bir parçasıysa kısa sürede yerine getireceğimizden emin olabilirsiniz. 1 sene önce çıkılan yolda vizyonumuz, hedefimiz : İmkansız olan hedefleri İmkanlı hale getirip insanların değişim hikayelerine yardımcı olarak bu onura ve gurura ortak olmaktır.

  Erkan YILMAZ                                                              SERKAN YILMAZ
DEĞİŞİM FİTNESS - YÖNETİM BAŞKANI          DEĞİŞİM FİTNESS - YÖNETİM KURULU ÜYESİ