DEĞİŞİM FİTNESS'A HOŞGELDİNİZ.

BATIŞEHİR DEĞİŞİM FITNESS SPA ve GÜZELLİK MERKEZİ
Tesisimiz 3500m2 kapalı alandan 2000m2 açık alandan oluşmaktadır içerisinde;

Yüzme Havuzu, Tenis Cortu, 2 Adet Geleneksel Türk Hamamı, 2 Adet Fin ( Buhar ) Hamamı, 2 Adet Sauna, Fitness Alanı, Squash Alanı, Reformer, Spinning Stüdyosu, Grup Ders Alanları, Masa Tenisi, Masaj Spa Salonu ( Dünya Masajları ), Güzellik Merkezi, Ücretsiz Diyetisyen, Kiliti Emanet Dolaplar, Açık ve Kapalı Otopark
Tesisimiz çevrenin en büyük ve en kapsamlı FITNESS SPA ve GÜZELLİK MERKEZİ'dir. _____________________________________________________________________________________________________________

DEĞİŞİM FİTNESS'A HOŞGELDİNİZ.

BAŞAKŞEHİR SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ
Başakşehir 1. etap içerisinde bulunan Değişim Fitness ve Sağlık yaşam merkezi olarak 300m2'lik bir alandan oluşmaktayız. Bay ve bayan stüdyolarımız ayrıdır, bizler Türkiye de ilk kez uygulanan ve telif hakkı tamamen bize ait olan Sportif Check-Up dediğimiz bir sistemle çalışıyoruz.

Bu sistem sayesinde sizler öncelikle, Fiziki açıdan 13 ayrı testten geçerek, vücut analizi yapıyoruz ve bu testlerin sonucuna göre akademisyen hocalarımız kişisel bir antreman sistemi hazırlıyor.

Aynı zamanda üyeliğinize dahil olan beslenme uzmanı yardımıda alıyorsunuz. Bunun dışında, kilo problemlerinizde var ise, düzenli beslenme ve antreman sayesinde ayda 6 kilo alma/verme garantisiyle %100 sözleşmemize tehattüütlü çalışıyoruz. Tesisimiz sizlere 7/24 hizmet vermektedir.